قوانین و شرایط استفاده

متن قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات مهرهاست

در این بخش قوانین و مقررات استفاده از سرویس ها و خدمات مهرهاست مشخص شده است. اجرا و توافق با این قوانین برای مهرهاست و تمام کاربران الزامی است. این شرایط در هنگام خرید با موافقت کاربر تایید می شود و فقط در صورت تایید امکان خرید وجود دارد.

قوانین و شرایط استفاده

1 - خریدار یا مشتری خدمات مهرهاست که در این توافق نامه "کاربر" نامیده می شود موظف است قبل از خرید هرگونه خدمات یا محصولات شرایط و قوانین این توافق نامه را مطالعه و در صورت قبول تمام موارد آن اقدام به خرید کند در غیر این صورت می بایست از خرید اجتناب کند.
-- طبق بند فوق کاربری که از خدمات و محصولات مهرهاست استفاده کند این توافق نامه را پذیرفته است و ملزم به اجرای آن می باشد
-- لینک مشاهده و مطالعه قوانین و مقررات توافق نامه استفاده از خدمات مهرهاست در تمامی صفحات سایت قرار داده شده است.

1-1 : جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی تمامی کاربران می بایست مراحل احراز هویت را حداکثر 48 ساعت پس از خرید و ثبت سفارش انجام دهند. مشتریان قدیم ( قبل از این قانون ثبت نام کرده اند ) در زمان انجام فعالیت های حساس و تغییر در سرویسی ها می بایست مراحل احراز هویت را انجام دهند.

1-2 : مراحل ثبت و پرداخت سفارش در سایت به وسیله مشتری/کاربر می بایست از طریق IP ایران و بدون ف ی ل ت ر شکن انجام شود. در غیر این صورت و اگر مشتری ثبت سفارش و پرداخت را با IP خارج از ایران انجام دهد ، سرویس معلق و لغو خواهد شد و می بایست مراحل اهراز هویت ( تایید شماره موبایل ، ارسال توصیر کارت ملی و... ) انجام شود. پس از تایید هویت سرویس مجدد فعال خواهد شد.

2- پس از ثبت سفارش توسط مهر هاست و پس از گذشت مدت زمان 7 روز گارانتي بازپرداخت در سرویس های سالانه و 48 ساعت در سرویس های ماهانه، مبالغ پرداختي بابت ميزباني وب به هيچوجه عودت نميگردد.

توجه : بازگشت وجه و مرجوع شدن سرویس تنها در صورت " وجود مشکل فنی غیر قابل حل " انجام پذیر هست.

توجه : در هنگام عودت مبلغ هزینه کارمزد پرداخت آنلاین + هزینه کارمزد انتقال مبلغ به حساب شما + کارمزد ایجاد اکانت ( 1500 تا 5000 تومان ) کسر و مابقی مبلغ بین 7 تا 10 روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.

توجه : سرویس های خدمات مانند سرور مجازی ، سرور اختصاصی و لایسنس ها به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه نخواهند داشت قبل از خرید سوالات لازم را انجام و با دقت خرید نمایید. ( مدت زمان تحویل سرور های مجازی و اختصاصی بین 24 تا 72 ساعت می باشد )

توجه : مهرهاست به عنوان سرویس دهنده این حق را برای خود محفوظ می دارد در هر زمان و به هر دلیلی که امکان ادامه میزبانی را نداشته باشد سرویس مدنظر را لغو و هزینه آن را به کاربر بازپرداخت نماید.

3- متقاضي متعهد است به هیچ عنوان از سرويسهاي ميزباني وب که دراختيار وي قرار دارد، بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران و يا قوانين بين المللي استفاده ننمايند. درغير اين صورت مهر هاست حق دارد سریعاً نسبت به قطع سرويس، بدون اطلاع کاربر اقدام نمايد.

4-کاربر موظف است جهت تمدید سرویس یا خدمات جهانی که از طریق دلار پرداخت می شود مانند تمدید دامنه های بین المللی ، تمدید سرور های مجازی و اختصاصی و ... حداکثر 48 ساعت قبل از تاریخ انقضا نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام نماید. در صورت تاخیر و ایجاد هرگونه مشکل احتمالی مهرهاست مسئولیتی نخواهد داشت.

4-1: دامنه های جهانی بعد از تاریخ انقضا تا 30 روز برای پسوند .COM - .NET - ORG قابل تمدید است با هزینه معمول و پس از این تاریخ طبق قوانین ثبت کننده جهانی وارد دوره جریمه می شود و تا 30 روز دیگر با مبلغ جریمه ( معمولا 80 دلار ) قابل تمدید خواهد بود. پس از گذشت 30 روز دوم دامنه قابل تمدید نخواهد بود و برای ثبت عموم آزاد می شود. این تاریخ ها و بازه های زمانی ممکن هست برای پسوند های دیگر دامنه متفاوت باشد.

5 - قوانین و مقررات ثبت دامنه های .IR :
- پرداخت هزینه دامنه به مهرهاست به معنی ثبت دامنه شما " نیست " و دامنه در اختیار شما نخواهد بود تا زمانی که راهنمای ثبت دامنه های ملی .IR را مطالعه کنید ( جهت مطالعه و انجام کلیک کنید ) و نام کاربری خود در سایت NIC.IR را طبق آن برای ما ارسال نمایید.
- پس از اعلام نام کاربری در NIC.IR دامنه به نام شما در سایت NIC.IR رزو می شود و هزینه ثبت آن توسط مهرهاست پرداخت می گردد. پس از پرداخت هزینه دامنه توسط مهرهاست سازمان ثبت دامنه های ملی NIC.IR باید دامنه شما را بررسی و تایید کند.
مهرهاست هیچگونه مسئولیتی در قبال آزاد شدن و لغو دامنه ها در اثر عدم ارسال مدارک جهت ثبت نهایی و بی توجهی شما به پیام های NIC.IR ندارد.
- در صورت عدم ارسال نام کاربری خود در NIC.IR طبق این راهنما ( جهت مطالعه و انجام کلیک کنید ) و یا عدم ارسال مدارک درخواست شده احتمالی توسط NIC.IR مهرهاست هیچ گونه مسئولیتی در قبال دامنه شما و یا ثبت آن توسط شخص دیگر نخواهد داشت و تمام مسئولیت آن بر عهده شما می باشد.
- ثبت دامنه های .IR در مهرهاست آنی نمی باشد و بین 12-24 ساعت ممکن هست پس از ارائه هندل توسط کاربر زمان ببرد. در صورتی که دامنه طی این زمان ثبت شود به طریق دیگر مهرهاست موظف هست هزینه ثبت دامنه را برگشت دهد و یا دامنه دیگری به جای دامنه کنسل شده با نظر کاربر ثبت کند و مسئولیت دیگری نخواهد داشت. در صورت ضروری بودن دامنه به صورت مستقیم و آنی در سایت NIC.IR ثبت نمایید.
- با توجه به اینکه دامنه های .IR در سایت NIC.IR با نام کاربری مشتری و در پنل ایشان در آن سایت ثبت می شود مهرهاست هیچ گونه دسترسی به دامنه یا پیام های NIC.IR در مورد دامنه و ... ندارد و تمام پیام ها برای صاحب امتیاز یا همان مشتری ارسال می شود. لذا با توجه به عدم دسترسی مهرهاست، مشتری یا کاربر موظف هست تمامی پیام های دریافت شده از سمت NIC.IR را بررسی و همچنین از صحت ثبت و تمدید دامنه اطمینان پیدا کند و در پنل NIC.IR وضعیت دامنه را بررسی نماید و در صورت مفایرت با ناحیه کاربری مهرهاست به ما اطلاع دهد. با توجه به ثبت دامنه در NIC.IR به نام کاربر و عدم دسترسی مهرهاست به دامنه ، هیچ مسئولیتی درباره دامنه های .IR ندارد و تمام مدیریت یا مسئولیت دامنه با کاربر می باشد.

5-1 : بررسی قوانین و مقررات ثبت هر نوع پسوند دامنه برای مثال .DE قبل از ثبت سفارش و خرید در مهرهاست بر عهده کاربر هست. کاربر می بایست در سایت ثبت کننده جهانی دامنه قوانین و مقررات ثبت هر نوع دامنه را مطالعه و سپس با آگاهی کامل جهت خرید آن در مهرهاست اقدام کند. مهرهاست فقط رابط مالی و پرداخت کننده هزینه دامنه از سمت شما به ثبت کننده جهانی هست و مسئولیت هرگونه خرید بر عهده کاربر هست. مقررات دامنه های 2 حرفی در سایت NIC آن قابل مشاهده هست برای مثال برای دامنه .DE در سایت WWW.NIC.DE می توانید مطالعه نمایید.

5-2 : دامنه های سطح کشوری ( معمولا 2 حرفی ها مانند .IR , .DE و...) برای ساکنین و افراد مقیم آن کشور قابل ثبت هستند. لذا موقع ثبت و سفارش دامنه مشخصات صحیح و قابل اثبات دارای مدارک وارد نمایید. در صورت وارد نشدن اطلاعات صحیح مربوط به ان کشور و عدم امکان اثبات آن با مدارک در صورت درخواست ثبت کننده جهانی مسئولیت غیر فعال شدن دامنه بر عهده کاربر هست.

5-3 : دامنه های جدید مانند .STORE , .Cloud , .SHOP و ... ( به جز .COM , .NET و .ORG ) به دلیل تحریم برای ایرانیان قابل ثبت نیست. لذا هنگام خرید حتما آدرس و مشخصات صحیح خارج از کشور با مدارک قابل اثبات وارد نمایید. در غیر این صورت جهت ثبت اقدام نکنید و در صورت رخ دادن مشکل به دلیل عدم توجه به این موضوع مسئولیت غیر فعال شدن دامنه بر عهده کاربر است.

6- تعداد ارسال ایمیل مجاز جهت ارسال براي هر اکانت میزبانی حداکثر 100 عدد در ساعت و 1000 عدد در روز مي باشد - این مقدار حداکثر مجاز هست و نباید به صورت مداوم و پی در پی ( هر روز ) انجام شود.

7- با توجه به انجام سفارش شما پس از پرداخت به وسیله سیستم های گوناگون مانند نرم افزار های اتوماسیون یا سرویس های بین المللی ، همچنین نیروی انسانی در تمام این بخش ها امکان خطا یا قطع موقت سرویس و اختلال وجود دارد. لذا کاربر موظف است پس از پرداخت حداکثر طی مدت 12 ساعت سرویس های خریداری شده خود را بررسی و از صحت دریافت و عملکرد صحیح آن ها اطمینان حاصل نماید و در صورت مشاهده هرگونه اختلال یا انجام غیر صحیح سفارش طی 12 ساعت توسط بخش پشتیبانی و ارسال درخواست یا تماس تلفنی مورد را به اطلاع مهرهاست برساند.
توجه بسیار مهم : با توجه به انجام موارد اتوماسیون و عدم امکان بررسی توسط مهرهاست در صورت عدم اطلاع مشتری حداکثر طی 12 ساعت از زمان خرید مهرهاست هیچگونه مسئولیتی در قبال ایجاد مشکل های احتمالی و یا عدم امکان ارائه سرویس نخواهد داشت.

7-1- با توجه به ثبت و تمدید دامنه ها توسط شرکت های ثبت جهانی به صورت خودکار و اتوماسیون و احتمالا وجود خطای نرم افزاری و عدم امکان بررسی تک تک موارد توسط مهرهاست کاربر در صورت وجود مشکل و یا وجود مغایرت در تاریخ اعتبار دامنه ها می بایست حداکثر تا 60 روز از تاریخ انقضا دامنه به مهرهاست موضوع را اطلاع دهد تا ما بتوانیم مشکل را از سمت ثبت کننده جهانی بررسی و رفع کنیم. در صورت عدم اطلاع از سمت کاربر پس از 60 روز دامنه از اختیار مهرهاست خارج و قابل پیگیری نخواهد بود لذا مهرهاست هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت در این مورد.

8- هاست ( میزبانی وب ) اشتراکی یا Shared Hosting همان طور که از نام آن مشخص هست خدمات میزبانی وب است که چندین وب سایت در یک سرور یا رایانه میزبان نگهداری و میزبانی می شوند ( با هزینه اندک سالانه یا ماهانه نسبت به سرور های اختصاصی ). با توجه به این موضوع هر کدام از این اکانت ها جهت جلوگیری از ایجاد اختلال برای اکانت های دیگر و سرور اصلی دارای محدودیت مصرف منابع ( رم و پردازنده ) هستند. در مهرهاست هاست های لینوکس استاندارد مجاز به مصرف حداکثر 8% و هاست های لینوکس حرفه ای مجاز به مصرف حداکثر 15% از منابع سرور اصلی یا مادر به صورت غیر مداوم می باشند ( نباید این مقدار همیشگی و دائم باشد ). مصرف بیشتر از حد این مقدار و یا مصرف دائم و همیشگی حداکثر ذکر شده تخلف محسوب می شود و اکانت غیر فعال خواهد شد.
-- در صورتی که مصرف منابع اکانت شما بالاتر از این مقدار باشد جهت جلوگیری از اختلال در فعالیت سرور و سایر اکانت ها ، اکانت متخلف به صورت خودکار مسدود و غیر فعال خواهد شد.
-- در صورت غیر فعال شدن اکانت به دلیل مصرف منابع بالا کاربر می تواند از سرویس هاست خود برای دامنه یا سایت دیگری طبق چهارچوب قوانین و در محدوده مجاز مصرف منابع اقدام کند.

8-1 : در سرویس هایی که تعداد Addon Domain نامحدود ذکر شده است ، دقت کنید که نامحدود به معنی بی نهایت نیست. مهرهاست تعداد سایت را بر خلاف دیگر شرکت ها به 1 یا 2 سایت محدود نکرده است. و بر اساس مقدار مصرف رم و پردازنده می توانید سایت جدید اضافه کنید. توجه کنید معمولا بین 1 تا 3 سایت سایت سایت کم بازzا بازدید متوسط قابل میزبانی است.

9- مهرهاست "صرفا" ارائه دهنده "فضای وب اجاره ای به صورت ماهانه یا سالانه" می باشد و هیچگونه مسئولیتی درباره داده ها ، اطلاعات و فعالیتی که کاربر در این فضا انجام می دهد ندارد.
-- طبق بند فوق به هر دلیلی ارائه خدمات میزبانی وب دچار اختلال یا لغو شود مهرهاست فقط مسئولیت دارد فضای وب مجدد جهت میزبانی در اختیار کاربر تا پایان دوره قرارداد قرار دهد و هیچگونه مسئولیتی درباره اطلاعات موجود در آن که توسط کاربر قرار داده شده است و یا فعالیتی که کاربر در آن انجام داده است ندارد و نخواهد داشت.

10- کاربر یا صاحب امتیاز خدمات می بایست حداکثر 24 ساعت قبل از تاریخ انقضاء خدمات در صورت تمایل برای تمدید و پرداخت هزینه دوره بعد اقدام کند در غیر این صورت اکانت 24 ساعت بعد از مهلت قرارداد معلق و در صورت عدم تمدید و پرداخت هزینه مربوط اکانت پس از 72 ساعت از سرور حذف خواهد شد و مهر هاست هیچ گونه مسئولیتی در قبال اکانت شما نخواهد داشت.

- مهرهاست بین 3 تا 7 روز قبل از تاریخ منقضی شدن خدمات برای کاربران ایمیل ایجاد صورتحساب و یادآوری پرداخت ارسال می کند در صورتی که این ایمیل به هر دلیل به کاربر به درستی ارسال نشود مانند مشکلات فنی یا دریافت در اسپم باکس و مشکلات سمت کاربر و ... مهرهاست مسئولیتی نخواهد داشت و کاربر موظف است حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره سرویس خود شخصا جهت تمدید اقدام نماید.

- در زمان مسدود بودن خدمات و در دوره انقضاء تغییر دوره مالی سرویس شامل 10 هزار تومان کارمزد می باشد که توسط کاربر می بایست پرداخت شود.

11- ارسال نامه هاي ناخواسته (spam) ، ارسال تعداد زيادي ايميل (mass email) براي ديگران به هر نحو، از جمله ارسال خبرنامه به کل کاربران سايت بطور همزمان، ارسال ايميل بيش از حد مجاز، سعي در نفوذ به سرورهاي ديگران و يا سرورهاي مهر هاست درتمامي انواع آن ، ذخيره و يا ارسال ويروس براي ديگران به هر شکل و در تمامي انواع آن موجب قطع دسترسي وحذف سرويس کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد.

12- سرويسهاي ميزباني وب راشخصا استفاده نماييد و حق واگذاري آن را به غير نداريد. درصورتيکه سرويسهاي ميزباني وب را براي شخص خاصي خريداري مي کنيد ، اطلاعات لازم را در اختيار ما قرار دهيد.

13- مسئوليت کليه فايلها و مطالب قرارگرفته در فضاي تخصيص داده شده به عهده کاربر است. همچنين وظيفه تهيه نسخه پشتيبان از فايلها، حفاظت از نام کاربري و رمز عبور ، اعلام تغييرات در تلفن و يا آدرس سکونت و يا ايميل برعهده کاربر است و مهر هاست هيچگونه مسئوليتي درقبال موارد فوق و يا ضرر و زيان ناشي از سوء استفاده و يا از بين رفتن اطلاعات کاربر را بر عهده نمي گيرد.

14- درصورت مشاهده هرگونه فايل و اطلاعات که اثر مخرب داشته و يا ناقض قوانين داخلي و يا بين المللي باشد، موارد بدون اطلاع قبلي ازسرور حذف خواهد شد.

15-اگر چه نسخه های پشتیبان مختلف توسط هاستینگ ها از کلیه سرویس ها تهیه میشود؛ اما تضمینی وجود ندارد که نسخه پشتیبان مورد نیاز شما در سرورها موجود باشد. اساسا مسئولیت تهیه نسخه های پشتیبان کامل؛ بدون نقص و مربوط به یک تاریخ و زمان خاص بر عهده مشترک است و شرکتهای هاستینگ مسئولیتی ازین بابت نمیپذیرند مگر در مواردی که بطور مشخص سرویس خاصی برای بکاپ تهیه شود.در تمام سرویس های میزبانی وب مهرهاست هیچگونه مسئولیتی در قبال فایل ها و اطلاعات موجود در آن ها در حالت کلی ندارد و تهیه پشتیبان از فایل ها و اطلاعات و موجودیت آن ها بر عهده کاربر هست و مهرهاست صرفاً محیط اجرای فایل ها و داده های شما را مهیا می کند ( خدمات میزبانی وب ).

15-1 : به دلیل مصرف بالای منابع هنگام ایجاد بک آپ از اکانت های هاست اشتراکی با حجم بالای 3 گیگابایت معمولاً ایجاد بک آپ از آن ها توسط سرور دچار اختلال می شود و سی پانل امکان بک آپ گیری از این اکانت ها را با توجه به محدودیت منابع ندارد.لذا مهرهاست هیچ مسئولیتی در قبال ایجاد هر نوع بک آپی علاوه بر قوانین بند 9 از این اکانت ها ندارد و کاربر کاملاً مسئول نگهداری و حفط اطلاعات می باشد.

15-2 : در سرویس های هاست اشتراکی ویندوز سیستم بک آپ فقط از فایل های پوشه HTTPDOCS و دیتابیس ها پشتیبان تهیه می کند. و ایمیل ها در سیستم بک آپ پشتیبانی نمی شود. در صورت لزوم تمامی کاربران می بایست با اتصال اکانت ایمیل خود به Outlook اطلاعات آن را در رایانه شخصی ذخیره نمایند. اطلاعات ایمیل در صورت حذف ، ایجاد اختلال در سرور و ... در هاست قابل بازیابی نیست.

16- استفاده بيش از حد و يا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در میزبانی وب که شما مجاز هستید حداکثر تا 15 درصد از CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده نا آگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL،PHP و Leech مانند RapidLeech و غیره که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد. لذا توصيه مي شود به هيچوجه برنامه ها و نرم افزارها را بر روي سرور تست نکنيد. سرور محل توسعه و تست نرم افزار نيست بلکه محيط نصب محصولات آزمايش شده و بدون نقص است.


16-1 : استفاده از برنامه ها و اسکریپت های چت ، ربات های اینستاگرام و ربات های تلگرام در هاست های اشتراکی غیر مجاز است به دلیل مصرف بالای منابع و در صورت مشاهده سرویس مسدود و اکانت لغو می شود.


17- پس از اتمام و پایان دوره سرویس خدمات پشتیبانی اکانت قطع و کاربر به عنوان صاحب امتیاز اکانت نخواهد بود ، در این دوره هرگونه خدمات و پشتیبانی لازم شامل هزینه می شود ( هزینه بازیابی و ارائه لینک دانلود بک آپ و پشتیبانی سایت در این دوره برای هر اکانت 25 هزار تومان در هاست های لینوکس و 45 هزار تومان در هاست های ویندوز می باشد و بین 24-48 ساعت زمان میبرد )


18- درصورت درخواست قطع سرويس توسط کاربر و يا قطع سرويس توسط مهر هاست به علت تخلف از شرايط و ضوابط مندرج در اين قرارداد ، مبالغ پرداختي به هيچوجه برگشت داده نخواهد شد.

19- چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات مهر هاست به دلايلي که از اراده مهر هاست خارج باشد -مواردي همچون تغييرات مخرب جوي، سيل، آتش سوزي، زلزله، و...، اشکالات مخابراتي ، هر گونه ممنوعيت داخلي وخارجي، عدم پاسخگويي و يا اجبار بر دريافت مبالغ اضافي توسط شرکتهاي خارجي فراهم کننده خدمات، هر گونه تغييرات در قوانين داخلي و خارجي، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، تغييرات در نرخ ارز، و کليه شرايطي که از اراده مهر هاست خارج باشد و در اينجا ذکر نگرديده است- در تداوم ارائه خدمات مهر هاست خدشه اي وارد گردد و يا باعث قطع موقت و يا دائمي آن گردد، هيچگونه مسئوليتي بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات مهر هاست و مسئولين آن نخواهد بود, با این حال مهر هاست تمام سعی خود جهت بازگشت به روال عادی انجام خواهد داد.

19- 1 : در صورت عدم امکان میزبانی و ارائه خدمات در طول دوره و لغو سرویس به جز مواردی که تخلف از سمت کاربر رخ داده است هزینه مدت زمان باقیمانده خدمات به کاربر برگشت داده می شود

20- در صورت ایجاد تغییر در این توافقنامه از سمت مهرهاست ، متن جدید برای تمام کاربران به صورت ایمیل ارسال می شود تا کاربران مطلع شوند. کاربران می توانند در صورت عدم تایید توافقنامه جدید طبق بند یک ماده 19 این قرارداد خدمات خود را لغو نماید.

21- تمامی دامنه های .IR و بین المللی توسط مهرهاست به نام مشتریان ثبت می شود و کنترل پانل اصلی مدیریت دامنه جهت انجام تمامی موارد مدیریت بر روی دامنه به کاربر ارائه می شود. پس از ثبت دامنه مهرهاست هیچگونه مسئولیتی در مورد رخداد های موجود در دامنه ندارد و با توجه به دسترسی کامل مشتریان تمام مسئولیت دامنه ها بر عهده مشتریان است.مهرهاست فقط در هنگام ثبت دامنه به نام مشتریان وظیفه پرداخت هزینه ثبت دامنه را به شرکت بین المللی یا سازمان NIC.IR را بر عهده دارد.

22- با توجه به اینکه هر یک از اکانت های زیر مجموعه مهر هاست یا نمایندگی ها تحت پشتیبانی مهر هاست می باشد و از منابع سرور و پشتیبانی تیم فنی استفاده مستقیم می کند امکان ارائه اکانت های کمتر از 100 مگابایت فضا توسط مهر هاست و نمایندگی ها به دلیل حفظ کیفیت مطلوب و عدم سوء استفاده امکان پذیر نمی باشد.

23- راه اندازی هرگونه آپلود سنتر یا دانلود سنتر از قبیل دانلود سنتر عکس , موسیقی , فیلم برای عموم بر روی سرور های هاست اشتراکی به صورتی که تعداد درخواست ها و کانکشن ها بیش از حد مجاز باشد ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی اکانت معلق خواهد شد. برای راه اندازی چنین سرویس هایی شما می بایست از هاست مخصوص دانلود یا سرور های مجازی استفاده کنید.

24- ارسال سفارش و يا استفاده از سرويسهاي مهر هاست، به معناي مطالعه کامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد آن توسط کاربر است. 

25- امکان تغییر سرویس های میزبانی از لینوکس به ویندوز یا بر عکس پس از گذشت 7 روز از تاریخ ایجاد اکانت نخواهد بود. 

26- در سرویس ها / خدمات یا محصولاتی که از شرکت های خارج از کشور ارائه می شود ( مانند ثبت دامنه های جهانی ، خدمات SSL ، سرور های اختصاصی خارج از کشور و .... که خدمات از شرکت های خارجی دریافت می شود ) مهرهاست یا شرکت های دیگر ایرانی " نماینده فروش " هستند و تمام قوانین و مقررات شرکت های ارائه دهنده خارجی برای مهرهاست لازم الاجرا هست و مهرهاست امکان تغییر یا قدرت تصمیم در مورد قوانین و مقررات شرکت های جهانی را ندارد. این موضوع در صورت تغییر قوانین یا تصمیم های شرکت های ذکر شده نیز صادق است و در صورت هرگونه تغییر مقررات شرکت های جهانی برای مهرهاست نیز تصمیمات جدید لازم الاجرا هست. لذا تمام قوانین و مقررات شرکت های جهانی ارائه دهنده خدمات و تغییر در آن ها برای کاربران مهرهاست نیز لازم الاجرا می باشد ( هرگونه تغییر در قوانین شرکت ها مانند تحریم و عدم ارائه خدمات و ... )

27- بر اساس تضمین های دیتاسنتر در مورد پایداری شبکه به صورت 99.9% مهرهاست نیز برای تمام سرویس های هاست اشتراکی در شرایط عادی و نرمال تضمین آپتایم 99.9 ارائه می کند. در خدمات هاست اشتراکی به دلیل وجود موارد غیر قابل پیش بینی بسیار زیاد و همچنین مواردی که به دلیل تخلف کاربران رخ می دهد ، با اینکه تمام راه کار های ممکن جهت جلوگیری از این موارد به وسیله مهرهاست انجام شده است موارد ذکر شده ممکن هست باعث کاهش آپتایم شوند. مانند مشکلات سخت افزاری ، اختلال های نرم افزاری سیستم عامل و سی پانل و همچنین تخلف کاربران مانند ارسال نامه الکترونیک انبوه و هرزنامه , قراردادن محتوای خرابکارانه و کلاهبردای اینترنتی ، استفاده از سیستم های غیر استاندارد که باعث افزایش مصرف منابع هاست و ایجاد اختلال های های موقت شود و ... که هرکدام باعث قطع شدن IP ها یا سرور خواهد شد. با توجه به اینکه اکثر این موارد غیرقابل پیش بینی و در هاست اشتراکی غیرقابل اجتناب هستند کاهش آپتایم به دلیل موارد ذکر شده شامل تضمین نخواهد بود .

28- قیمت های ذکر شده داخل سایت برای ارائه خدمات پیش فرض هنگام خرید کالا می باشد و همچنین پشتیبانی رفع مشکلات از سمت سرویس دهنده. ارائه هرگونه خدمات و یا درخواست های خارج از حدمجاز کاربر شامل هزینه می باشد که به این صورت اعلام می شود : 1 - بازیابی بک آپ هاست بیش از 3 بار در ماه هر بار اضافه تر : 5000 تومان | تغییر دامنه هاست بیش از 3 بار در طول دوره سرویس ، هر بار اضافه 5000 تومان | حذف و ایجاد مجدد اکانت با همان دامنه قبلی بیش از 3 بار در طول دوره سرویس ، هر بار اضافه 5000 تومان.

29- هیچکدام از پلن های میزبانی وب اشتراکی حرفه ای یا استاندارد با امکان افزودن Addon مجاز به فروش میزبانی داخلی به شخص غیر از صاحب امتیاز سرویس نمی باشند. سرویس های دارای Addon نامحدود به هیچ عنوان به معنی امکان میزبانی بی نهایت وب سایت نیستند ( با توجه به محدودیت های موجود در هاست اشتراکی ) و فقط جهت استفاده شخص کاربر و نه فعالیت تجاری و فروش آن قابل استفاده هستند.امکان فروش سرویس به افراد غیر فقط در سرویس های نمایندگی مجاز می باشد.

30- با توجه به سوء استفاده بعضی افراد تمام کاربران عزیز موظف هستند موارد مربوط به شکایات یا انتقادات را در بخش پشتیبانی یا با مدیریت شرکت مطرح کنند در غیر این صورت سرویس معلق و رفع مشکل بر عهده مراجع قضایی و جرائم اینترنتی خواهد بود.