پیرو اطلاعیه شرکت دایرکت آی رجیسترر دامین های بین المللی مورد استفاده تقریبا تمامی شرکتهای ایرانی خدمات دهنده دامین و هاستینگ؛ مبنی بر تغییر آن از شرکت هندی-امریکایی به شرکت امریکایی؛ و قوانین سخت گیرانه امریکا برای معاملات با طرفهای ایرانی؛ دایرکت آی اعلام نموده در حال تغییر رجیسترر دامین های ثبت شده با آدرس ایران به شرکتی اروپایی در هلند است و این پروسه از تاریخ ۷ نوامبر تا 20 نوامبر به طول خواهد انجامید. در طی این مدت انجام عملیات ثبت/تمدید/دسترسی به پنل/تغییرات در دامین های بین المللی تحت شرکت دایرکت آی با مشکل و یا اختلال ممکن است همراه باشد. این تغییرات باعث از بین رفتن دامین؛ قطعی سایت و مواردی ازین دست نمیگردد؛ لذا جای نگرانی برای مالکیت و کارکرد دامین ها نیست.

ضمن اینکه ما در حال حاضر پیگیر انجام بدون نقص این تغییرات هستیم به اطلاع میرساند؛ عملیات ثبت/تمدید/دسترسی به پنل/تغییرات دامین های بین المللی از این تاریخ تا یک هفته میتواند با اختلالاتی همراه باشد؛ و در صورتیکه تنها مشکلی اساسی در ارتباط با دامین خود دارید با پشتیبانی با ذکر نام دامین در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است این موارد تنها در رابطه با دامینهای بین المللی است و در مورد دامینهای آی.آر مشکلی نیست.Sunday, November 10, 2013

« برگشت